Статті

Сім причин, за якими ми радимо Вам, замовляти наяжні стелі у Тернополі саме в нас.

1.  Принцип відкритості.

Ми ніколи не видаємо китайські чи ...

Детальніше...


 10 переваг натяжних стель

1. Абсолютна вологостійкість, термостійкість, вогнестійкість. ...

Детальніше...


Інструкція по експлуатації натяжних стель

Стеля поставляється і монтується згідно з вимогами та ...

Детальніше...


 Технологія виготовлення та монтажу натяжної стелі.

Технологія виготовлення.

Натяжні стелі виготовляються із ...

Детальніше...         Каталог веб ресурсів Тернопільщини

"stivik.net- Каталог ссылок"

О сайте

Программа для создания сайтов "Мини-Сайт UA".


     На якість змонтованої натяжної стелі впливають два основні чинники:

-                     якість використаних матеріалів натяжної стелі, а саме плівки,  направляючих профілів, системи фіксації плівки у профілі, та інших елементів;

-                     якість здійсненого монтажу натяжної стелі.

     Натяжні стелі, які ми пропонуємо, повністю відповідають вищезгаданим чинникам якості.

     В першу чергу ми використовує якісні плівки німецького виробництва Lack Foil, плівку преміум класу B1 Ваrisoll (Франція) та якісні китайські плівки шириною 3,2 м. для безшовних натяжних стель. В якості профільної системи використовуємо якісні та міцні алюмінієві профілі (не пластмасові, не тоненькі алюмінієві, які руками можна зав’язати вузол). На дані профілі значно рівніше та акуратніше лягає маскуючи вставка, що закриває щілину між плівкою натяжної стелі та стіною. Впливають на якість натяжної стелі також правильність зняття розмірів стелі, побудова малюнку стелі, розміщення на стелі швів полотна (бажано, щоб вони були розміщені паралельно до входу та вікон приміщення, тому що в даному випадку вони будуть менше кидатися в очі).

     Щодо системи фіксації плівки у профілі, ми використовуємо кращу та найбільш поширену гарпунну систему фіксації, яка порівняно із іншими витримує значно більші навантаження; значно простіший та швидший монтаж стелі; можливий демонтаж стелі без зрізання краю полотна, заміни монтажних профілів чи зменшення їх властивостей фіксації.

     Якісний монтаж стелі здійснюють наші кваліфіковані майстри з досвідом роботи більше 6 років. За даний час вони встигли «відшліфувати» майже до ідеалу систему кріплення направляючих профілів, систему порядку натягування плівки та монтажу світильників.

     Тісно пов’язаною із критерієм якості натяжної стелі є її ціна. Ми пропонуємо натяжні стелі по цінах, що знаходяться в межах найнижщих цін у нашому регіоні, не використовуючи при цьому дешевших та менш якісних її елементів, таких як пластмасові профілі, неякісна китайська чи російська плівка та інші. Крім того всі елементи натяжної стелі ми купляємо безпосередньо у їх виробників.

 

     Бажаєте придбати Якісну натяжну стелю у Тернополі чи Тернопільській області – замовте її у нас!!!

     Ми впевнені Ви не пожалієте!!!

 


 

Якісні натяжні стелі , Натяжна стеля Тернопіль , Натяжні стелі Тернопіль , Натяжні стелі Фото , Натяжні стелі Ціна ,

Натяжна стеля Переваги , Натяжні стелі Інструкція , Натяжна стеля Технологія , Натяжна стеля Кольори , Натяжна стеля Купити