Статті

Сім причин, за якими ми радимо Вам, замовляти наяжні стелі у Тернополі саме в нас.

1.  Принцип відкритості.

Ми ніколи не видаємо китайські чи ...

Детальніше...


 10 переваг натяжних стель

1. Абсолютна вологостійкість, термостійкість, вогнестійкість. ...

Детальніше...


Інструкція по експлуатації натяжних стель

Стеля поставляється і монтується згідно з вимогами та ...

Детальніше...


 Технологія виготовлення та монтажу натяжної стелі.

Технологія виготовлення.

Натяжні стелі виготовляються із ...

Детальніше...         Каталог веб ресурсів Тернопільщини

"stivik.net- Каталог ссылок"

О сайте

Программа для создания сайтов "Мини-Сайт UA".


Технологія виготовлення та монтажу натяжної стелі.

     Технологія виготовлення.

     Натяжні стелі виготовляються із вінілової плівки під індивідуальні розміри і конфігурацію приміщення, в якому вони монтуватимуться. Виготовлення відбувається на виробництві шляхом зварювання смуг плівки шириною від 1,30 до 3,20 метрів на НВЧ – верстатах.

 

     Технологія монтажу .

     При монтажі натяжних стель повністю виключаються витрати на всі підготовчі і фінішні роботи пов'язані безпосередньо з поверхнею стелі, які не тільки доволі трудомісткі, але і можуть займати до тижня часу з розрахунку на одну кімнату (приміщення), залежно від технології, що використовується. Важливим чинником вибору натяжних стель є швидкість установки – час монтажу одної стелі середньої складності в приміщенні середнього розміру складає декілька годин. Монтаж натяжної стелі проводиться на завершальних стадіях ремонту, а саме перед наклеюванням шпалер чи остаточним фарбуванням стін, до яких прилягатиме стеля.  При установці натяжної стелі практично відсутній бруд, пил чи інше будівельне сміття.

     Починається все з виїзду фахівців на місце монтажу для проведення замірів приміщення і відправлення замовлення на виробництво полотна, а далі, через 3 – 5 днів монтажники виїжджають безпосередньо для монтажу стелі. Спочатку вони кріплять по периметру стелі направляючі профілі та підготовлюють кріплення під світильники. Далі полотно розгортається та розігрівається газовими гарматами до температури 50 - 70 градусів, внаслідок  чого плівка розм'якшується і її розтягують на змонтовану перед тим профільну систему. Фіксація відбувається  шляхом всовування так званого «гарпуна», що приварений до краю полотна, в спеціальний паз профілю. Після того, як температура в приміщенні знижується до нормальної, полотно натягається, утворюючи рівну площину.

      Технологія монтажу натяжних стель будь – яких типів вимагає відступити від несучого стельового покриття на висоту монтажного профілю, а саме на 3 см., і більше, якщо за натяжною стелею передбачається монтаж будь – яких інших пристроїв (світильників, комунікацій, проводки). Залежно від форми каркасу, натяжну стелю можна зробити як в одній площині, так і ступінчасту, хвилясту чи багаторівневу.

 


 

Якісні натяжні стелі , Натяжна стеля Тернопіль , Натяжні стелі Тернопіль , Натяжні стелі Фото , Натяжні стелі Ціна ,

Натяжна стеля Переваги , Натяжні стелі Інструкція , Натяжна стеля Технологія , Натяжна стеля Кольори , Натяжна стеля Купити